Da li ste sigurni da želite da uklonite ovaj proizvod iz korpe?
Obavezni kolačići čine stranicu upotrebljivom omogućavajući osnovne funkcije kao što su navigacija stranicom i pristup zaštićenim područjima. Tehnomanija koristi kolačiće koji su nužni za ispravno funkcionisanje naše web stranice kako bismo omogućili pojedine tehničke funkcije i tako Vam osigurali pozitivno korisničko iskustvo.
Ovi kolačići obično imaju datum isteka daleko u budućnost i tako će ostati u vašem browseru, dok ne isteknu, ili dok ih ručno ne izbrišete. Koristimo trajne kolačiće za funkcionalnosti kao što su “Ostanite prijavljeni”, što korisniku olakšava pristup kao registrovanom korisniku. Takođe koristimo trajne kolačiće da bi bolje razumeli navike korisnika, da možemo poboljšati web stranicu prema vašim navikama. Ova informacija je anonimna – ne vidimo individualne podatke korisnika.
Statistički kolačići anonimnim prikupljanjem i slanjem podataka pomažu vlasnicima stranice da shvate na koji način posetioci komuniciraju sa stranicom. Radi se o kolačićima koji Tehnomaniji omogućuju web analitiku, tj. analizu upotrebe naših stranica i merenje posećenosti, koju Tehnomanija provodi kako bi poboljšao kvalitet i sadržaj ponuđenih usluga.
Marketinški kolačići koriste se za praćenje posetilaca kroz web-stranice. Koriste se kako bi se korisnicima prikazivali relevantni oglasi i postakli ih na učestvovanje, što je bitno za izdavače i oglašavače trećih strana.
Veoma lako, u svega nekoliko koraka.
Tip i model | FV9845 |
Naziv i vrsta robe | Pegle |
Uvoznik | TEHNOMANIJA DOO |
Model | Tefal FV9845 |
Tip | Pegla na paru |
Snaga | 3200 W |
Kapacitet | Rezervoar za vodu od 350 ml |
Funkcije | Automatsko isključivanje |
Podloga | Durilium Airglide Autoclean |
Zaštita protiv kamenca | Integrisani sistem i podešavanje protiv kamenca |
Dužina kabla | 2,5 m |
Ostalo |
2 u 1 Micro Calc filter osigurava 100% - tni filtrirani udar pare kako bi se sprečile fleke od kamenca Kontinuirani ispust pare 60 g/min Udar pare koncentrisan na vrhu grejne ploče Vertikalni ispust pare Ergonomičan taster za paru Izuzetno precizan vrh Sprej Sistem protiv kapanja Udobna ručka Stabilno postolje Veoma veliki otvor za dolivanje vode |
Boja | Crno-zlatna |
* Maloprodajna cena ovog artikla može da odstupa od prikazane cene za online kupovinu. ** Artikal je moguće kupiti u svim maloprodajnim objektima Tehnomanije. |
|
|
|
Novi Sad | |
Beograd | |
Pančevo | |
Niš | |
Zrenjanin | |
Čačak | |
Sombor | |
Užice | |
Smederevo |
Komentari za proizvod Tefal Pegla FV9845
2